Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.
Kultura

3.05. ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

c_200_150_16777215_00_images_maj_2020.jpg

Kolejną 229. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczcimy inaczej niż zwykle, bo w swoich domach, wśród najbliższych. Z powodu wciąż istniejącego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa i związanych z tym ograniczeń Powiatowe i Miejskie Obchody Święta Narodowego 3 Maja nie odbędą się w tradycyjnej formie.
Zapraszamy wyłącznie do oglądania transmisji na żywo przygotowanej przez Telewizję Sudecką, która będzie transmitowana w Telewizji Kablowej oraz na Facebooku TV Sudeckiej.
Msza Święta za Ojczyznę zostanie odprawiona  w niedzielę 3 maja 2020 r. w kościele Wniebowzięcia NMP w Kłodzku (oo. jezuitów) o godzinie 11.00. Zgodnie z obowiązującymi limitami może w niej bezpośrednio uczestniczyć najwyżej 80 wiernych, ale dzięki transmisji możemy wszyscy być razem. Po nabożeństwie przedstawiciele władz miasta i powiatu złożą kwiaty pod pomnikiem Żołnierza Polskiego w Parku Sybiraków. Składanie kwiatów odbędzie się pojedynczo i z zachowanie wymaganych odległości pomiędzy osobami.
Święto Konstytucji 3 Maja to święto jednakowego dla wszystkich porządku prawnego, uczcijmy więc rocznicę uchwalenia tej pierwszej w Europie ustawy zasadniczej, przestrzegając obowiązujących zasad.
Starosta Powiatu Kłodzkiego - Maciej Awiżeń
Burmistrz Miasta Kłodzka – Michał Piszko

Internetowe Dni Kłodzka

Oświadczenie do pobrania

Kup bilet online

 

Godziny otwarcia

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 15.00

Kasa biletowa w Galerii pARTer

4 - 7 maja: 8.00 - 15.00
8 - 9 maja: nieczynne
10 - 14 maja: 8.00 - 15.00
15 - 16 maja: nieczynne

Zwroty biletów
W sprawie zwrotu biletów lub dokonania ich rezerwacji lub zakupu prosimy o kontakt z pracownikiem kasy pod nr tel. 605 903 124 w godzinach pracy kasy biletowej.
Stacjonarna obsługa klientów w kasie biletowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury odbywać się będzie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę.

Osoby zainteresowane zwiedzaniem wystawy poza godzinami pracy Galerii Sztuki pARTer /kasy biletowej KOK/ prosimy
o kontakt z dyżurnym pracownikiem wydziału administracji 

Informacja o zmianach terminów zaplanowanych
wydarzeń artystycznych:

tel.: 605-903-124 w dni robocze w godz. 9.00 – 15.00.

 

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Informator Kulturalny

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności - pobierz tutaj PDF

Nasi partnerzy