Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.
Oferta Kina Dąbrówka

Oferta

Różne gatunki filmowe, znani i mniej znani reżyserzy, aktorzy, kino polskie, europejskie i amerykańskie – różnorodność formy i treści to główne zasady doboru repertuaru Kina Dąbrówka. W swojej ofercie posiadamy obecnie różne formy upowszechniania kultury filmowej zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych mieszkańców Kłodzka i okolic.

Seanse weekendowe
Od wielu lat podstawowym elementem działalności Kina Dąbrówka są seanse weekendowe (sobota/niedziela – zazwyczaj po 2 tytuły). W ramach projekcji prezentowane są najciekawsze komercyjne produkcje światowej i polskiej kinematografii. Nasi widzowie mają szeroki wybór – od hollywoodzkich superprodukcji po filmy bardziej niezależne, których na próżno szukać w komercyjnych multipleksach. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena biletu –12 zł.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Mieszko”
Cykliczne spotkania najstarszego w Polsce Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Mieszko” to czas i miejsce przeznaczone dla pasjonatów X Muzy. Uczestnictwo w seansach DKF odbywających się średnio 2-4 razy w miesiącu, najczęściej w czwartki o godz. 18.00, to okazja do poznania ciekawych i ambitnych dzieł światowej i rodzimej kinematografii. Seanse DKF dają szczególną możliwość szerokiego upowszechniania kultury filmowej, zaspokojenia potrzeby doznań filmowych oraz rozbudzenia fascynacji magią dużego ekranu. Atrakcyjna cena biletu – 5 zł.

Poranki filmowe
W latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku poranne projekcje filmowe dla najmłodszych widzów cieszyły się ogromnym wzięciem, a sale kinowe były wypełnione po brzegi. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom najmłodszej widowni naszego miasta, Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w 2010 r. wskrzesiło tradycję regularnych poranków filmowych. Seanse odbywają się średnio 2 razy w miesiącu w soboty o godz. 10.00 – w okresie ferii zimowych, wakacji oraz innych przerw w nauce szkolnej - również w dni powszednie. Reaktywacja poranków filmowych po wieloletniej przerwie sprawiła, że większa liczba młodych widzów, może zobaczyć interesujący film na dużym ekranie. Atrakcyjna cena biletu oraz miła i fachowa opieka pracowników Centrum to gwarancja udanego i ciekawego spędzania czasu w sali kinowej Kina Dąbrówka. Bilety w cenie – 5 zł.

Seanse specjalne
Seanse szkolne, tematyczne i okolicznościowe to kolejna z form popularyzacji sztuki filmowej propagowana przez Kino Dąbrówka. Z okazji Walentynek, Dnia Dziecka czy Mikołajek w Kinie Dąbrówka odbywają się specjalne projekcje filmowe, a wśród ich uczestników losowane są nagrody lub rozdawane słodkie upominki. Ceny biletów na te pokazy ustalane są indywidualnie w zależności od warunków wynegocjowanych z dystrybutorami kopii filmowych.

 

Zderzenie teatrów


Kup bilet online

 

Informator Kulturalny

Zobacz więcej

Najbliższe wydarzenia

23 STY

DKF: VAN GOGH - U BRAM WIECZNOŚCI

 
24 STY

KOLACJA DLA GŁUPCA

 
01LUT

Kabaret Skeczów Męczących

 

 

Kalendarz imprez

Otwórz Kalendarz imprez - kliknij tutaj

Godziny otwarcia

Kasa biletowa w Galerii pARTer

20 - 22 stycznia: 8.30 - 15.30
23 stycznia: 11.30 - 18.30
24 stycznia: 12.30 - 19.30
25 - 26 stycznia: nieczynne
27 stycznia: 8.30 - 15.30

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Poniedziałek - Piątek: godz. 7.30 - 15.30

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Newsletter - zapisz się

Subscribe Here
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać najświeższe informacje o zbliżających się wydarzeniach.Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy