Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.

14.02. SONORI ENSEMBLE - OPERA IN LOVE

 

Tematem przewodnim koncertu jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazane przez najsłynniejszych kompozytorów operowych. W programie nie zabraknie lirycznych romansów, duetów i scen miłosnych, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu. Śpiewacy zaprezentują ponadczasowe przeboje z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Wagnera, Straussa, Kalmana, Gershwina i innych. Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów operowych! Gala „Opera in Love” to wspaniały prezent Walentynkowy i nie tylko! 
Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie około 500 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury w Polsce i za granicą m.in. Austria, Niemcy, Włochy, Słowacja. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu. 

Oświadczenie do pobrania

Dni wolne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 grudnia 2021 r. (piątek / Sylwester) biura i kasa biletowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury będą czynne od godz. 8.00 do godz. 12.00.

Ponadto zgodnie z Zarządzeniem nr 8/2021 Dyrektora Kłodzkiego Ośrodka Kultury z dnia 29 listopada 2021 r. dzień 7 stycznia 2022 r. (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy w Kłodzkim Ośrodku Kultury w zamian za święto (Nowy Rok) przypadające w dniu 1 stycznia 2022 r. (sobota). W związku z powyższym w dniu 7 stycznia 2022 r. (piątek) biura i kasa biletowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury będą nieczynne.

Za wszelkie trudności z tym związane przepraszamy.

Kup bilet online

 

Godziny otwarcia

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 15.00

Kasa biletowa w Galerii pARTer

17 - 19 stycznia: 8.00 - 15.00
20 stycznia: 11.30 - 18.30
21 stycznia: 8.00 - 15.00
22 stycznia: 13.30 - 17.30
23 stycznia: nieczynne
24 stycznia: 8.00 - 15.00

Zwroty biletów
W sprawie zwrotu biletów lub dokonania ich rezerwacji lub zakupu prosimy o kontakt z pracownikiem kasy pod nr tel. 605 903 124 w godzinach pracy kasy biletowej.
Stacjonarna obsługa klientów w kasie biletowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury odbywać się będzie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę.

Osoby zainteresowane zwiedzaniem wystawy poza godzinami pracy Galerii Sztuki pARTer /kasy biletowej KOK/ prosimy
o kontakt z dyżurnym pracownikiem wydziału administracji (portiernia lub pok. 123 I piętro).

Informacja o zmianach terminów zaplanowanych
wydarzeń artystycznych:

tel.: 605-903-124 w dni robocze w godz. 9.00 – 15.00.

 

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Informator Kulturalny

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności - pobierz tutaj PDF

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy